
De broodspecialist is een gepassioneerd bakker. Voor hen versturen we regelmatig nieuwsbrieven. Ook deze in de serie van 3 rondom de zomervakantie. Eerst één om netjes te vertellen dat je dicht bent, een reminder en deze om te vertellen dat je vanaf morgen weer open bent. Gewoon goed en professioneel je relaties informeren, dat is de kern. Wil meer weten over de producten die zij ‘maken. Bekijk deze video maar eens
Daniël van schijndel zegt:
Met alle drukte die de bakkerij met zich meebrengt. is er vaak geen tijd en energie om een goede nieuwsbrief op te stellen.
Maar met een kleine herinnering van Anita en Marco en wat input van onze kant, maken die 2 er telkens weer een” goede nieuwsbrief” van .Deze wordt gelezen en gewaardeerd door onze klanten.